MRacuni

Pomoč pri delu z MS Excelom
Odgovori
zvonem
Prispevkov: 95
Pridružen: Če Sep 29, 2005 10:54 pm

MRacuni

Odgovor Napisal/-a zvonem »

Matjaž, prenesel sem vašo verzijo MRacuni za Excel 2003. Instalacija je bila uspešna, vendar mi ob zagonu programa, po potrditvi makrov, izpiše napako: "Compile error in hidden module: clsSeznamNaListu".
admin
Site Admin
Prispevkov: 3692
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: MRacuni

Odgovor Napisal/-a admin »

Katero verzijo Excela pa imate? Kaj pa preostali sistem (Verzija Oken....)?

Sprašujem namreč zato, ker mi dosedaj ni še nihče javil, da bi mu program ne deloval... Napaka sama pa tudi pomeni da se modul ne uspe prevesti oz. da se v modulu nahajajo stvari, ki jih Excel ne pozna, V omenjenem modulu se nahaja objekt ListObjects, ki je bil prvič dodan v Excelu 2003 in zato vas tudi sprašujem, katero verzijo Excela imate. Predvidevam namreč, da imate starejšo verzijo in zatorej vam program mRacuni preprosto ne bo deloval :(....

Verzijo najlažje preverite tako da izberete Pomoč/Vizitka in odpre se novo okno, kjer povsem na vrhu piše oznaka verzije Excela - tam vam mora pisati Microsoft Office Excel 2003...
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
zvonem
Prispevkov: 95
Pridružen: Če Sep 29, 2005 10:54 pm

Re: MRacuni

Odgovor Napisal/-a zvonem »

Matjaž, malo sem se prenaglil :oops:
Pred namestitvijo nisem preveril moje verzije Excela - je 2002. Očitno res ne bo delalo.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3692
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: MRacuni

Odgovor Napisal/-a admin »

Ne na žalost ne :(... MRačuni delujejo samo v Exelih verzije 2003 in višje... MExcel in MDodatki pa delujejo tudi v Excelu 2002 ;)
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
zvonem
Prispevkov: 95
Pridružen: Če Sep 29, 2005 10:54 pm

Re: MRacuni

Odgovor Napisal/-a zvonem »

No, to sem pa že testiral :D
Odgovori