Word spajanje dokumentov v e-pošto

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
tinka
Prispevkov: 4
Pridružen: To Sep 11, 2007 10:35 am

Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a tinka »

V wordu naredim tipsko pismo in ga pošljem kot priponko po elektronski poti. Trenutno je potem v elektronski pošti samo priponka in ni drugega besedila, želim pa imeti za vse pošiljatelje v elektronski pošti razlago kaj pošiljam in tudi priponko tipskega pisma. Ali mi lahko pomagate?
Hvala in LP
Tina
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Word vam omogoča spajanje dokumentov v pisma ali v e-poštna sporočila (ter seveda še nekaj opcij :)). Vendar pa se morate vi odločiti ali boste dokument poslali kot elektronsko pošto ali kot priponko elektronske pošte. Če želite ljudem poslati elektronsko pošto v zadnjem koraku izberite HTML in celoten dokument bo poslan kot besedilo elektronske pošte.

To kar želite vi, da bi hkrati oblikovali besedilo elektronske pošte in zraven pripeli še ustrezno priponko (ne isto priponko, temveč vedno drugo), tega pa Word v osnovi ne omogoča in je potrebno razviti oz. doprogramirati.

PS: Vi ste tematiko odprli v podforumu 'Davčne blagajna', zato sem jo prestavil v podforum 'Word', kamor tudi spada
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
tinka
Prispevkov: 4
Pridružen: To Sep 11, 2007 10:35 am

Re: Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a tinka »

Hvala lepa za odgovor. :cry: Glede na to, da nisem nikjer našla rešitve sem to pričakovala.
Vikmar
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Jun 10, 2016 8:36 pm

Re: Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a Vikmar »

Pozdravljeni.
Imam podoben problem, pa me zanima , če so po štirih letih naredili kakšen preboj v tej smeri oz. ali obstaja kakšen drugačen način za dosego istega?
Hvala za odgovor.lp
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Ne, nič se ni spremenilo. Rešitev pa je, kot sem napisal, program ali VBA procedura, ki to naredi.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Vikmar
Prispevkov: 22
Pridružen: Pe Jun 10, 2016 8:36 pm

Re: Word spajanje dokumentov v e-pošto

Odgovor Napisal/-a Vikmar »

Hvala za odgovor.
Lp.
Odgovori