UREJANJE NOGE

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
smeško
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 4:22 pm

UREJANJE NOGE

Odgovor Napisal/-a smeško »

Pozdravljeni

Imam samo dve strani. Na prvi in drugi strani, želim imeti oštevilčene strani (jasno, s tem nimam problemov).
Na drugi strani pa bi želela imeti na levi strani zapisano Priloge, ki pa ne bi bile izpisane na prvi strani. Joj, še napisat ne znam, kaj
kaj bi rada, kaj šele naredit :oops:
Torej:
Prva stran: oštevilčena na desni z 1/2
Druga stran: na levi strani Priloge:,
na desni številka strani 2/2.

Sicer sem si pomagala tako, da sem šla na Načrt/Možnosti/Drugačna prva stran.
Samo sem potem mogla ročno vstaviti št. druge strani. A je kakšna druga rešitev?
Sedaj uporabljam Word 2013.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: UREJANJE NOGE

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

V vašem primeru, kjer imate samo dve strani je rešitev, kjer izberete, da je prva stran drugačna povsem dobra.

Sicer pa je splošna rešitev v sekcijah. Dokument (poljuben) morate razdeliti na sekcije in potem ima lahko vsaka sekcija drugačno obliko glave in noge. Odgovor na enakovredno vprašanje boste našli v tejle tematiki, sicer pa zgoraj desno vpišite sekcija in našli boste še več tematik z obravnavanim problemom
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
smeško
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 4:22 pm

Re: UREJANJE NOGE

Odgovor Napisal/-a smeško »

Hvala. Sedaj vem kje sem delala napako. Namreč jaz sem želela narediti tako, da sem vstavila nogo, [vnesi besedilo], nato ponovno šla na vstavi številko strani. V tem primeru mi je Word vedno izbrisal ali strani ali nogo [vnesi besedilo]. Tudi sedaj mi to dela, ne glede na to, da je dokument razdeljen na sekcije.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: UREJANJE NOGE

Odgovor Napisal/-a admin »

Torej je sedaj to rešeno? Če delate po postopku, ki je opisan v prej omenjeni tematiki, potem je vse ok?
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
Odgovori