Spajanje v e-pošto

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
tinka
Prispevkov: 4
Pridružen: To Sep 11, 2007 10:35 am

Spajanje v e-pošto

Odgovor Napisal/-a tinka »

Pozdravljeni,

uporabljamo spajanje v e-pošto. Zanima me ali je možno v Excelu v stolpec z naslovniki, v eno celico vnesti več naslovnikov (sem sicer poskušala za ";" pa ne gre). Oziroma ali se lahko določi (nastavi), da se e-pošta poleg naslovnika iz Excela, vedno hkrati pošlje še drugim naslovnikom.
Hvala za odgovor!
Tina
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: Spajanje v e-pošto

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Po meni znanih podatkih je odgovor, na žalost, NE.

Seveda to pomeni samo, da se brez nekih takšnih in drugačnih "fint" v Word-u, preko spajanja dokumentov, to ne da.

Najlažja rešitev je da namesto ene pošte 5 prejemnikom pošljete ENAKO pošto vsem petim. Torej 5 e-poštnih sporočil namesto enega.

Druga opcija je (v kolikor uporabljate Outlook), da v Outlooku naredite sezname prejemnikov in potem pri spajanju ne vpišete e-naslovov, temveč imena teh seznamov... V tem primeru je dela veliko in to je smiselno samo tedaj, ko večkrat pošiljate masovno pošto istim prejemnikom

Če to ni sprejemljivo, ker pač morajo biti vsi prejemniki vidni ali ker želite poslati tudi skrito kopijo, potem pa morate poseči ali po VBA programiranju ali pa po posebni aplikaciji za takšne namene
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
tinka
Prispevkov: 4
Pridružen: To Sep 11, 2007 10:35 am

Re: Spajanje v e-pošto

Odgovor Napisal/-a tinka »

Najlepša hvala za hiter odgovor.
Tina
Odgovori