ČRTKANE ČRTE

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
smeško
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 4:22 pm

ČRTKANE ČRTE

Odgovor Napisal/-a smeško »

Pozdravljeni

Želim narediti dokument v slogu notarskega zapisa - torej z velikim številom črtkanih črt med končnim besedilom in ostavki.
Ker je delo s tipko vezaj ali kopiranjem zamudno, vas sprašujem, če je kakšen hitrejši način, da bi ustvarila tako oblikovan dokument.

Ker ne vem, ali sem bila dovolj razumljiva bom ponazorila s primerom.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx (konec besedila).--------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
(npr. 1. člen)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
admin
Site Admin
Prispevkov: 3687
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: ČRTKANE ČRTE

Odgovor Napisal/-a admin »

Pozdravljeni,

Moram priznati, da česa podobnega ne poznam in ne vem ali Word to omogoča. Sem se na hitro malce sprehodil po spletu in nisem našel opombe, da bi Word kaj takšnega omogočal, je pa res, da si tega ne upam 100% zagotoviti. Torej po mojem vedenju Word česa podobnega ne omogoča!

Verjetno pa bi se lahko to rešilo s kakšnim makrom, a v tem primeru bi potreboval natančnejše specifikacije in želje.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
dule33
Prispevkov: 7
Pridružen: To Avg 16, 2005 7:50 am
Kraj: Kranj

Re: ČRTKANE ČRTE

Odgovor Napisal/-a dule33 »

Včasih smo to reševali s tabulatorji.
Nastavi tabulatorje - zavihek Postavitev strani, odpri pogovorno okno Odstavek in klikni na gumb Tabulatorji. Tukaj potem nastaviš končni položaj tabulatorja in vodilno črto. Potem pa samo še pritisneš TAB ko rabiš črtkane črtice.
Odgovori