ANKETNI VPRAŠALNIK

Pomoč pri delu z MS Wordom
Odgovori
smeško
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 4:22 pm

ANKETNI VPRAŠALNIK

Odgovor Napisal/-a smeško »

V Wordu 2003 si lahko naredil svoj anketni vprašalnik - za množično izpolnjevanje. Sedaj pa ne znam takega anketnega vprašalnika narediti v Wordu 2007. V Wordu 2003 si šel na Pogled - Oroden vrstice - Obrazci. Sedaj so v Wordu 2007, med predlogami, že predlagani obrazci (v mojem primeru so štirje: Akademsko, Osebno, Pravno, Zaposlitev - zame neuporabno). Rada pa bi prazen obrazec, tako da lahko sama oblikujem anketni vprašalnik. No, tudi če bi ga našla, ne najdem kje bi bilo Potrditveno polje obrazca, nato kje je Spustno polje obrazca???

Zanima me tudi ali so že kakšne narejene predloge za anketne vprašalnike (take kot so v zdravstvenih ustanovah ipd.), če so kje jih najdem? Namreč, sedaj delam vse ročno, to predvsem mislim na kvadratke pred in za odgovori. Težko jih je narediti, da bi bili vsi enakomerno veliki in vse staranice enake dolžine. Delala sem s pomočjo tabele, nato določila višino in dolžino - toda to je grozljivo zamudno.

Že v naprej hvala.
admin
Site Admin
Prispevkov: 3691
Pridružen: Sr Jul 20, 2005 10:06 pm

Re: ANKETNI VPRAŠALNIK

Odgovor Napisal/-a admin »

Nič se ne bojte ;) Vse je enako kot v Word-u 2003, le vrstico s kontrolniki so pri MS-u skrili.

Razlog je v tem, da naj bi to uporabljalo malo ljudi in naj bi jih to motilo? Ne vem če to ravno drži, a prikazati je tudi ni težko.
  1. Kliknete na Office gumb (zgoraj levo)
  2. Kliknete gumb 'Wordove možnosti' in odpre se novo okno
  3. Na levi strani okna imate na vrhu zavihek 'Priljubljeno'
  4. Ko izberete to opcijo pa se vam na desni strani v seznamu pojavi tudi opcija 'V traku pokaži jeziček Razvijalec'. Izberite to opcijo in potrdite
Sedaj boste imeli na traku tudi zavihek 'Razvijalec' in tam oskane elemente.
lp,
Matjaž Prtenjak
Administrator
smeško
Prispevkov: 50
Pridružen: Ne Mar 02, 2008 4:22 pm

Re: ANKETNI VPRAŠALNIK

Odgovor Napisal/-a smeško »

Sem že našla - hvala.
Odgovori